Armenia: Za nami pierwszy półfinał
2007-02-23 20:01:50
Dzisiaj odbył się pierwszy z dwóch półfinałów armeńskich preselekcji. Do kolejnej fazy eliminacji przeszło trzech wykonawców.

Koncertu rozpoczął się
19:00 czasu lokalnego. Wczoraj zakończyły się próby generalne przed zbliżjącymi się półfinałami. Wszystko zapięte było na ostatni guzik, trwały oczekiwania na prezentację pierwszych dziesięciu piosenek. Prawie wszystkie utwory napisane są w języku angielskim. Wyjątki stanowią
New ways Gevorga Martirosyana oraz
I'm yours Sergeya Grigoryana, które w całości zaśpiewane zostały w języku armeńskim. Telewidzowie wybiorali dzisiaj jedną kompozycję, która przeszła do finałowego etapu, natomiast jury wyróżniło dwa utwory i tym samym udzieliło im awansu do końcowej fazy eliminacji. Artyści zmierzą się w finale, który odbędzie się 25 lutego.
Oto szczegóły I półfinału:01. Arina Hovhannisyan -
Colour of My Tears (Zwycięzca telewidzów)02. Asta -
My Story (Wybór jury)03. Gevorg Martirosyan -
Nor Ughiner (New Ways) 04. Erik -
Togh Qich Chtva (Let It Not Seem Less)05. Jacklina Tumanyan -
Angel06. Arshaluys Sargsyan -
Togh Vor Aysor (Let Today) 07. R.P.- Kapuyt Trchun
(Blue Bird) 08. Sergey Grigoryan -
Qonn em (I'm Your's) (Wybór jury)09. Hariel Sando -
Only Music Makes Me Strong10. Nelly Poghosyan -
So I Will Go
(nOaK)
źródło: eurovision.am
EUROWIZJA.COM.PL
« Powrót do spisu aktualności