The Jet Set na Cyprze
2007-02-24 00:11:19
Polski reprezentant na 52. Konkurs Piosenki Eurowizji - Helsinki 2007 ma za sobą już drugi promocyjny występ. Grupa tym razem pokazała się na Cyprze.

Zespół
The Jet Set gościł dziś na cypryjskich preselekcjach -
Cyprus 12 points. Tym razem grupa zaprezentowała się bez tancerzy oraz rekwizytów. Na scenie pojawiła się tylko Sasha i David. Duet ponownie wystąpił w tych samych strojach co zwykle. Nasi artyści początkowo wyglądali na zdenerwowanych. Jednak gdy tylko rozbrzmiała muzyka do
Time To Party, trema zniknęła. The Jet Set bardzo dobrze pokazali się podczas występu, co spodobało się cypryjskiej publiczności. Wszyscy zaproszeni goście zaśpiewali z playbacku. Oprócz naszego reprezentanta swoje piosenki zaśpiewali również:
Dmitry Koldun,
Olivia Lewis oraz
Todomondo.
Jutro natomiast duet wystąpi na
Łotwie. Telewizja łotewska planuje transmisję internetową na żywo. Wkrótce więcej szczegółów. (nOaK/EmEs)
EUROWIZJA.COM.PL
« Powrót do spisu aktualności