Węgry: Laureatką "Fonogram 2007" została Magdi R?zsa
2007-02-24 22:01:23
Reprezentantem Węgier na 52. Konkurs Piosenki Eurowizji został zwycięzca "Fonogram 2007" - Magdi Rúzsa.

Nagroda
Fonogram 2007 przyznawana jest corocznie najlepszemu artyście z tego kraju i zastępuje krajowe preselekcje. Wśród nominowanych w tym roku znaleźli się:
01.
Eszter BartóK (Tom-Tom Records)
02.
Angéla Póka (Sony BMG)
03.
Magdi R?zsa (Universal Music)
(ZWYCIĘZCA)04.
Eszter Szabó (EMI)
05.
Wendigo (Nail/Hammer)
06.
Wisdom (Nail/Hammer)
Trofeum zostało wręczone podczas programu muzycznego na antenie krajowej telewizji
MTV1. Węgrzy głosowali na swojego kandydata przez ostatnie tygodnie. Niestety na eurowizyjną piosenkę przyjdzie nam jeszcze poczekać. (nOaK)
EUROWIZJA.COM.PL
« Powrót do spisu aktualności