Aktualności Eurowizyjne

Węgry: Laureatką "Fonogram 2007" została Magdi R?zsa 2007-02-24 22:01:23

Reprezentantem Węgier na 52. Konkurs Piosenki Eurowizji został zwycięzca "Fonogram 2007" - Magdi Rúzsa.


Foto: Magdi R?zsa Nagroda Fonogram 2007 przyznawana jest corocznie najlepszemu artyście z tego kraju i zastępuje krajowe preselekcje. Wśród nominowanych w tym roku znaleźli się:

01. Eszter BartóK (Tom-Tom Records)
02. Angéla Póka (Sony BMG)
03. Magdi R?zsa (Universal Music) (ZWYCIĘZCA)
04. Eszter Szabó (EMI)
05. Wendigo (Nail/Hammer)
06. Wisdom (Nail/Hammer)

Trofeum zostało wręczone podczas programu muzycznego na antenie krajowej telewizji MTV1. Węgrzy głosowali na swojego kandydata przez ostatnie tygodnie. Niestety na eurowizyjną piosenkę przyjdzie nam jeszcze poczekać. (nOaK)

EUROWIZJA.COM.PL
« Powrót do spisu aktualności