Nasi reprezentanci na 52. Konkurs Piosenki Eurowizji – Helsinki 2007, wystąpili podczas gali rozdania nagród Eska Music Awards w Łodzi. Grupa The Jet Set otrzymała również statuetkę w kategorii Zespół Roku - Polska. Jak duet zaprezentował się na dużej scenie na dwa tygodnie przed Eurowizją?

Organizacja gali
Eska Music Awards w Łodzi przygotowana była bardzo profesjonalnie. Taka wielka i okazała scena w naszym kraju to rzadki widok. Grupa
The Jet Set miała zatem okazję do zaprezentowania swojego show przed dużą publicznością. Po raz kolejny mieliśmy szansę wysłuchać eurowizyjne
Time To Party na żywo. To, że duet nie zmieni show staje się powoli faktem. W Łodzi nasi reprezentanci pokazali się w swoich standardowych strojach. Show przedstawione przez
The Jet Set jest podobne do tego, które zespół zaprezentował podczas
Piosenki Dla Europy – Warszawa 2007. Tradycyjnie zabrakło jednak złotej klatki. Pod względem wokalnym występ wypadł dobrze. Nie obyło się oczywiście bez lekkich problemów, tym razem u Davida. Sasha natomiast pokazała dość silny głos. Cieszy fakt, że w refrenie 17-letnia piosenkarka ma delikatne wsparcie wokalne. Serwis
EUROWIZJA.COM.PL nadal uważa, że wciąż jest ono za małe, ale dobrze, że jest już słyszalne. Co do show, to nasz serwis nie ma się co spodziewać, że będą poważne zmiany. Grupa jest pewna, że wie co robi. Nasze rady i sugestie nie zostały nawet wysłuchane.
[AKT] Sasha wyznała jednak dziś w
TVP1, że zespół szykuje drobne niespodzianki, zarówno jeśli chodzi o stroje, jak i choreografię. Konwencja będzie jednak utrzymana w tym samym stylu. Życzymy
The Jet Set, aby na 52. Konkursie Piosenki Eurowizji w Helsinkach zaprezentowali się jak najlepiej. Szczególnie pod względem wokalnym, aby tancerki wspomogły głosowo Sashę w refrenie.
Wkrótce na łamach naszej strony ukaże się obszerny artykuł opisujący w jaki sposób, według nas, zespół The Jet Set powinien zaprezentować się w Helsinkach.
Zobacz wystąpienie The Jet Set podczas Eska Music Awards 2007 >>>Tymczasem gratulujemy duetowi nagrody Eska Music Awards.
The Jet Set zostało wyróżnione w kategorii
Zespół Roku - Polska. Taka nagroda na pewno doda naszym reprezentantom skrzydeł i wzmocni ich samopoczucie przed zbliżającym się festiwalem Eurowizji. (EmEs)
Oto zwycięzcy poszczególnych kategorii nagród Eska Music Awards – Łódź 2007:HIT ROKU POLSKA - Mezo / Tabb / Kasia Wilk -
"Sacrum"HIT ROKU ŚWIAT - September -
"Satelitte"ZESPÓŁ ROKU POLSKA - The Jet Set
ARTYSTKA ROKU POLSKA - Kasia Cerekwicka
ARTYSTA ROKU POLSKA - Mezo
ALBUM ROKU - Ania Dąbrowska -
"Kilka historii na ten sam temat"ROCKOWY HIT ROKU - Myslovitz -
"W deszczu maleńkich żółtych kwiatów"IMPRESKOWY HIT ROKU - Kalwi & Remi -
"Explosion"
RADIOWY DEBIU ROKU - Gosia Andrzejewicz
ROCKOWA GRUPA ROKU - Razorlight
ARTYSTKA ROKU ŚWIAT - Jamelia
NAGRODA SPECJALNA - Jean Michael Jarre -
"Teo & Tea"MOBILNY ARTYSTA TAK TAK - ATB
źródło: ESKAEUROWIZJA.COM.PL