"Naprawdę czuję się świetnie… dziękuje za wasze wsparcie" – takimi słowami pożegnała się
Karolina Goceva z licznie zgromadzonymi na koncercie fanami.
"Przyrzekam, że nie będę się denerwowała na scenie w Helsinkach" – po krótce dodała.
Artystka uczestniczyła w ostatnim koncercie przed zbliżającym się wielkimi krokami 52. Konkursem Piosenki Eurowizji. Odbył się on w czwartkową noc w
Metropolis Arena w stolicy kraju –
Skopje. Fani, którzy uczestniczyli w koncercie wyznali, że show było bardzo energetyzujące i entuzjastycznie ocenili nastrój jaki panował w hali. Wyznali, że
"cała hala aż się trzęsła" gdy Karolina śpiewała eurowizyjną piosenkę
Mojot Svet.
Piosenkarka z Bałkanów zaprosiła również kilku gości, którzy śpiewali wraz z nią. Wśród nich znaleźli się Vlatko Stefanovski, Zlatko Origanski, Aki Rakimovski oraz serbska grupa
Flamingosi, która wykonała wspólnie z artystką hit
Ti i ja.
Wkrótce
Karolina Goceva udaje się ze swoją ekipą do Helsinek, gdzie 4 maja weźmie udział w pierwszej próbie oraz konferencji prasowej. Serwis EUROWIZJA.COM.PL będzie śledził i informował o każdym ruchu macedońskiej gwiazdy podczas przedeurowizyjnego tygodnia. (nOaK)


źródło: esctodayEUROWIZJA.COM.PL