Choreografia z prawdziwego zdarzenia, piękna kobieta, dobry głos… Czy można chcieć czegoś więcej?

Wow. Takiego występu w polskich preselekcjach jeszcze nie było.
Natasza Urbańska to gwiazda sceny
Teatru Studio Buffo. Pewnie dla większości społeczeństwa, zupełnie nieznana początkująca piosenkarka. Utwór
I Like It Loud, z którym wystąpiła w
Piosence Dla Europy to kompozycja musicalowa, żywiołowa oraz estradowa. Piosenka ta w wykonaniu Nataszy jest zapamiętywana, co na Konkursie Piosenki Eurowizji jest bardzo ważne. Artystka przedstawiła skomplikowany układ taneczny, w połączeniu ze śpiewem dało to porażający efekt. Można zastanawiać się nawet czy
I Like It Loud nie było kompozycją , która zaprowadziłaby nasz kraj do Top 5 na 52. Konkursie Piosenki Eurowizji. Bowiem utwór ten jest bardzo charakterystyczny i ciekawy. Warto zauważyć, że artystka czuła się na scenie jak ryba w wodzie. Trzeba jednak też wziąć poprawkę na to wszystko. W końcu to konkurs, a na nim wszystko może się zdarzyć. Dla przeciwników tej piosenki argumentem może być zbyt chaotyczny rytm, ale to już rzecz gustu.
Reasumując: Natasza z taka choreografią jaką zaprezentowała podczas
Piosenki Dla Europy pokazała światowy poziom. Wystąpiła najlepiej spośród wszystkich uczestników naszego krajowego finału. Nasuwa się zatem pytanie, dlaczego nie wygrała? Odpowiedź jest prosta. Brak promocji w mediach. (EmEs)
Zobacz jak wystąpiła Natasza UrbańskaA jakie są Wasze opinie? Czekamy na komentarze. Zapraszam również na forum.
Wkrótce --> Okiem krytyka: Mollęda
EUROWIZJA.COM.PL