Holandia: Edsilia Rombley wybierze dziś utwór
2007-02-11 17:57:09
Dzisiaj wieczorem telewizja holenerska wyemituje program muzyczny Mooi! Weer het Songfestival!, w którym zaprezentuje się Edsilia Rombley.

Jury już w grudniu zeszłego roku zdecydowało, że czarnoskóra artystka będzie właściwym reprezentantem ich kraju na 52. Konkursie Piosenki Eurowizji – Helsinki 2007.
Edsilia zaśpiewa 3 piosenki, każdą w języku niderlandzkim. Telewidzowie pośrednio zdecydują, który utwór będzie reprezentował kraj tulipanów. Głównego wyboru dokona jednak wokalistka. Edsilia przyznaje, że czuje się wreszcie wolna, i że wszystko zależy od niej. Może wybrać piosenkę, która najbardziej będzie pasowała do niej. Stylistyka utworów opiera się na muzyce popowej. Przynajmniej jedna z zaprezentowanych piosenek jest balladą. Media donoszą, że kompozycją, która będzie reprezentowała w tym roku Holandię zostanie
Nooit meer zonder jou. Utwór został bowiem umieszczony z ostatnim 15. numerem na najnowszej płycie wokalistki, która ukaże się
13 lutego 2007 roku. Jaki będzie ostateczny werdykt? Odpowiedź poznamy już wkrótce. (nOaK)
EUROWIZJA.COM.PL
« Powrót do spisu aktualności