Aktualności Eurowizyjne

Podsumowanie naszej sondy 2007-02-12 00:33:10


Minął już tydzień od wyłonienia polskiego reprezentanta na 52. Konkurs Piosenki Eurowizji. W ostatniej sondzie pytaliśmy naszych internautów o występ, który podobał się najbardziej podczas koncertu Piosenka dla Europy – Warszawa 2007. Czytelnikom naszego serwisu najbardziej do gustu przypadł występ Nataszy Urbańskiej - 25,7%, tuż za nią uplasowała się Hania Stach – 21,9%, a trzecią pozycję zajął duet The Jet Set – 20,5%. Różnice jednak w pierwszej trójce są niewielkie, co współgra również z nieoficjalnymi wynikami głosów telewidzów. Widoczna jest także przepaść między pierwszą trójką a resztą uczestników polskich preselekcji.


Oto dokładne wyniki sondy:

1. Natasza Urbańska – I Like It Loud 25,7% głosów
2. Hania Stach – Regroup 21,9%
3. The Jet Set – Time To Party 20,5%
4. Charizma – Emilly 10,6%
5. Anna Szrmach – Open Your Mind 7,5%
6. Mollęda – No Second Chance 6,1%
7. Vino – Come To My Heart 5,3%
8. Button Hackers – On My Mind 1,5%
9. Mikael Erlandsson – Love In The Air 0,7%
10. Bikini – Don’t Judge Me 0%


Serwis EUROWIZJA.COM.PL zaprasza do udziału w kolejnej sondzie. Tym razem pytamy o to, co sądzicie o piosence Time To Party, która będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji?

« Powrót do spisu aktualności