Podsumowanie naszej sondy
2007-02-12 00:33:10

Minął już tydzień od wyłonienia polskiego reprezentanta na 52. Konkurs Piosenki Eurowizji. W ostatniej sondzie pytaliśmy naszych internautów o występ, który podobał się najbardziej podczas koncertu
Piosenka dla Europy – Warszawa 2007. Czytelnikom naszego serwisu najbardziej do gustu przypadł występ
Nataszy Urbańskiej - 25,7%, tuż za nią uplasowała się
Hania Stach – 21,9%, a trzecią pozycję zajął duet
The Jet Set – 20,5%. Różnice jednak w pierwszej trójce są niewielkie, co współgra również z nieoficjalnymi wynikami głosów telewidzów. Widoczna jest także przepaść między pierwszą trójką a resztą uczestników polskich preselekcji.
Oto dokładne wyniki sondy:
| 1. | Natasza Urbańska – I Like It Loud | 25,7% głosów
|
| 2. | Hania Stach – Regroup | 21,9%
|
| 3. | The Jet Set – Time To Party | 20,5%
|
| 4. | Charizma – Emilly | 10,6%
|
| 5. | Anna Szrmach – Open Your Mind | 7,5%
|
| 6. | Mollęda – No Second Chance | 6,1%
|
| 7. | Vino – Come To My Heart | 5,3%
|
| 8. | Button Hackers – On My Mind | 1,5%
|
| 9. | Mikael Erlandsson – Love In The Air | 0,7%
|
| 10. | Bikini – Don’t Judge Me | 0%
|
Serwis EUROWIZJA.COM.PL zaprasza do udziału w kolejnej sondzie. Tym razem pytamy o to, co sądzicie o piosence Time To Party, która będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji?
« Powrót do spisu aktualności