Aktualności Eurowizyjne

Fan Eurowizji pyta 2008-04-10 22:33:22

Stały czytelnik naszego serwisu przeprowadził wywiad z rzecznikiem prasowym TVP. O promocji Isis Gee, o rezygnacji z emisji drugiego półfinału, a także o tanecznej Eurowizji z Anetą Wroną rozmawiał Przemysław Bartos.


Czy mają Państwo zamiar pomóc Isis Gee w promocji piosenki "For life". Jeśli tak to w jaki sposób? Myślę, że TVP mogłoby się postarać o występ Isis w jakimś szwedzkim programie (w końcu szwedzkie zespoły promują się u nas na scenie Piosenki dla Europy np. Charizma, Man Meadow, Sandra Oxenryd)

Aneta Wrona: TVP S.A ponosi olbrzymie koszty licencji (opłata uczestnictwa), łączy (transmisja) i pobytu polskiej ekipy w Belgradzie. Dlatego cieszmy się, że Management Pani Isis Gee wspiera nasze przygotowania do finału Konkursu promocją piosenki naszego reprezentanta w Europie.

Czego oczekują Państwo od naszej tegorocznej reprezentantki?

Aneta Wrona: Finału i godnego reprezentowania marki TVP S.A.

Kiedy możemy spodziewać się nowych bloków "Przed Eurowizją" i jaki będzie ich czas emisji?

Aneta Wrona: W maju. Emisje będą podane w Tv Guidach.

Jakie są powody rezygnacji TVP z emisji z drugiego półfinału Eurowizji 2008? Co Państwo sądzą na temat niezadowolenia Fanów?

Aneta Wrona: Emitujemy wieczorem dwa koncerty z Belgradu w ciągu jednego tygodnia. To z pewnością jest powód do zadowolenia polskich sympatyków Konkursu.

Czy nastąpią zmiany w komentowaniu Eurowizji? Czy "głosem" będzie Artur Orzech?

Aneta Wrona: Tak.

Czy TVP jest przygotowane na fakt, że Isis mogłby wygrać Eurowizję 2008??

Aneta Wrona: Tak.

Czy znana jest dokładna data, kiedy dowiemy się kto zaprezentuje Polskę na EDC 2008? Czy będzie to 23 kwietnia jak podaje "Party"?

Aneta Wrona: W drugiej połowie kwietnia.

Czy będzie to ktoś związany z TVP bądź z programem "Taniec z Gwiazdami" (nie pytam o szczegóły, które to osoby ale wyłącznie o ustosunkowanie się do którejś z opcji)?


Aneta Wrona: O wyborze pary na taneczną Eurowizję poinformujemy wkrótce.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Z poważaniem

Przemysław Bartos (Fan Eurowizji)

EUROWIZJA.COM.PL


« Powrót do spisu aktualności