Aktualności Eurowizyjne

Dublin oczarowany Isis Gee 2008-05-05 11:18:22

W piątek, 2 maja, Isis wystąpiła w Dublinie podczas "Late Late Show", który jest najpopularniejszym oraz najdłużej nadawanym programem rozrywkowym na Zielonej Wyspie. Echa występu naszej reprezentantki obiegły cały kraj.

Foto: Isis Gee
W programie tym występowały takie gwiazdy, jak chociażby Elton John, U2, czy też ostatnio Chris de Burgh. Badania rynku telewizyjnego w Irlandii wykazują, że co tydzień w piątkowy wieczór Late Late Show ogląda nawet połowa mieszkańców wyspy!

Tuż po zakończeniu programu, w siedzibie irlandzkiej telewizji w Dublinie, odbył się specjalny bankiet dla irlandzkiej elity rynku muzycznego i telewizyjnego.

"Pracownicy telewizji oraz artyści biorący udział w programie stwierdzili, iż Isis swoim udziałem w Eurowizji oraz profesjonalizmem artystycznym ratuje poziom tego konkursu" - powiedział Paweł Jurczak, bliski współpracownik wokalistki.

Informacje o interesującym występie polskiej reprezentantki pojawiły się w niemal wszystkich lokalnych mediach w Dublinie.

To nie koniec dobrych wiadomości dla Isis. Menadżer jednej z największych wytwórni płytowych w Irlandii zaproponował jej wydanie płyty na terenie tego kraju.

"Warto zauważyć, że kiedy w Polsce zainteresowanie udziałem Isis w Eurowizji jest nikłe, za granicą jest ona jedną z najczęściej zapraszanych artystek tegorocznej edycji festiwalu"
- podkreśla Jurczak.

Już 20 maja Isis Gee zaprezentuje się w pierwszym półfinale 53. Konkursu Piosenki Eurowizji. Miejmy nadzieję, że Irlandia w tym roku przyzna Polsce upragnione 12 pkt.

Zobacz wystąpienie Isis Gee z programu "Late Late Show" >>>

źródło: interia

EUROWIZJA.COM.PL
« Powrót do spisu aktualności