Blog z Innej Beczki

Pomożecie wybrać singla? 2008-01-14 17:19:57

Anita Lipnicka i John Porter zakończyli właśnie pracę nad swoim ostatnim albumem. Artyści zachęcają do pomocy przy wyborze singla promującego. Która z trzech ujawnionych piosenek jest według was najciekawsza i powinna być pierwszym singlem? Głosujcie już teraz…


Foto: Lipnicka & Porter

Anita Lipnicka i John Porter na swojej stronie w serwisie MySpace (www.myspace.com/lipnickaportermusic) udostępnili fragmenty trzech utworów z nowej płyty, ktora będzie miała premierę na przełomie lutego i marca. Na stronie artyści zachęcają fanów do wyboru pierwszego singla promującego krążek. Ujawnione kompozycje to: Old Time Radio, Lonesome Traveller i Run for Your Love.

Album Goodbye, jak zapowiadają muzycy, będzie trzecią i ostatnią wspólną płytą słynnego duetu. Płyta nagrywana była tym razem w Polsce i znalazło się na niej 11 kompozycji autorstwa Anity i Johna. Całość wyprodukował Chris Eckman, zmiksował Phill Brown, a zrealizował Rafał Paczkowski. Brzmienie wzbogacają takie instrumenty jak: skrzypce, akordeon, saksofon, puzon, organy Hammonda i wiolonczela.

Wybierz singla z najnowszej płyty Anity i Johna >>>

Według mnie najlepszą piosenką jest Old Time Radio, chętnie widziałbym ją na Konkursie Piosenki Eurowizji…

MMS

EUROWIZJA.COM.PL
« Powrót do spisu aktualności

Możesz skomentować ten wpis używając poniższego formularzaDodane przez Anonim (82.210.156.238) dnia 2008-03-05 17:01:43

... tylko Old Time Radio. Reszta jest jakaś ponura?

Dodane przez Akane (217.113.225.83) dnia 2008-01-15 16:21:16

Zdecydowanie "Old Time Radio" - wpada w ucho :) Chyba będzie mi już do końca dnia po głowie chodzić ;)