Naszym okiem

Z cyklu EUROWIZJA.COM.PL pyta… Man Meadow 2009-02-10 20:22:30

Rok temu zajęli trzecie miejsce podczas polskich preselekcji. Pochodzą ze Szwecji. Ich tegoroczna propozycja nawiązuje stylistyką do muzyki disco z lat osiemdziesiątych. Zajmują drugie miejsce w naszej sondzie. Czy to właśnie ich wyślemy do Moskwy? Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Man Meadow...


O czym jest wasza eurowizyjna piosenka? Czy wersja live utworu będzie różniła się od oryginału?

Nasza piosenka jest bardzo radosna, ma szybkie tempo i  świetnie komponuje się ze stylistką eurowizyjną. Kompozytorem utworu jest Thomas G:son. Wersja live będzie taka sama jak zaprezentowana w teledysku, nie planujemy żadnych zmian.

Foto: Man MeadowCzy zespół ma jakiś specjalny pomysł na występ podczas finału koncertu Piosenka Dla Europy?

Dzisiaj odbyła się pierwsza próba z naszym choreografem, ponieważ wcześniej mieliśmy bardzo napięty grafik. Na scenie zaprezentujemy dynamiczny układ, podobnie jak w zeszłym roku. Naszym największym zmartwieniem jest teraz choroba Niklasa, który nie ma teraz głosu… Mamy nadzieję, że do soboty wyzdrowieje, bo jak na razie leży w łóżku od piątku.


Ile osób zaprezentuje się na scenie?


Na scenie będzie sześć osób, Man Meadow i czterech tancerzy, którzy zarazem będą śpiewali w chórkach – dwie dziewczyny i dwóch chłopaków.

A może przygotowaliście wyjątkowe stroje na występ podczas polskich preselekcji?


Tak przygotowujemy się bardzo poważnie, tak jak w zeszłym roku, planujemy ciekawą choreografię…

Dlaczego zdecydowaliście się wysłać piosenkę do Konkursu Piosenki Eurowizji?


Thomas G:son wysłał do nas zapytanie czy chcielibyśmy nagrać jego kompozycję. Dobrze bawiliśmy się w zeszłym roku i w tym roku mamy też taki zamiar.

Czy grupa zapoznała się już z pozostałymi rywalami polskich preselekcji i co sądzicie o ich utworach?


Oczywiście, wysłuchaliśmy kilka propozycji, bardziej Niklas się tym zajał i najbardziej spodobały mu się zespoły IRA i Dali.

Zobacz teledysk do eurowizyjnej kompozycji Man Meadow TUTAJ >>>


Opublikowanie tekstu opartego na powyższym artykule, zarówno w prasie jak i na innej stronie internetowej, wymaga podania odniesienia do źródła, tj. serwisu http://www.eurowizja.com.pl

źródło: własne

EUROWIZJA.COM.PL

« Powrót do spisu aktualności