Natasza Urbańska


Natasza Urbańska
I Like It Loud (Lubię Hałas)
Muzyka:
Tekst:


Natasza Urbańska to początkująca piosenkarka. Głównie zajmuje się aktorstwem, jest jedną z najważniejszych aktorek teatru Studio Buffo. Gra w większości sztuk wystawianych w tym teatrze. Jej talenty aktorskie, wokalne i taneczne można oglądać we wszystkich musicalach, w których występuje. Niezwykłą umiejętność poruszania się na scenie potwierdzają wielokrotne tytuły mistrzyni Warszawy w gimnastyce artystycznej. Obecnie największą popularność zawdzięcza roli Sileny w serialu kryminalnym Fala zbrodni.

W koncercie Piosenka dla Europy 2007 Natasza zaprezentowała piosenkę I Like It Loud. Olbrzymim atutem tej piosenkarki okazała się nietuzinkowa choreografia. Czy Natasza Urbańska stała się czarnym koniem tegorocznych preselekcji?

Okiem krytyka:

Choreografia z prawdziwego zdarzenia, piękna kobieta, dobry głos… Czy można chcieć czegoś więcej? Wow. Takiego występu w polskich preselekcjach jeszcze nie było. Natasza Urbańska to gwiazda sceny Teatru Studio Buffo. Pewnie dla większości społeczeństwa, zupełnie nieznana początkująca piosenkarka. Utwór I Like It Loud, z którym wystąpiła w Piosence Dla Europy to kompozycja musicalowa, żywiołowa oraz estradowa. Piosenka ta w wykonaniu Nataszy jest zapamiętywana, co na Konkursie Piosenki Eurowizji jest bardzo ważne. Artystka przedstawiła skomplikowany układ taneczny, w połączeniu ze śpiewem dało to porażający efekt. Można zastanawiać się nawet czy I Like It Loud nie było kompozycją , która zaprowadziłaby nasz kraj do Top 5 na 52. Konkursie Piosenki Eurowizji. Bowiem utwór ten jest bardzo charakterystyczny i ciekawy. Warto zauważyć, że artystka czuła się na scenie jak ryba w wodzie. Trzeba jednak też wziąć poprawkę na to wszystko. W końcu to konkurs, a na nim wszystko może się zdarzyć. Dla przeciwników tej piosenki argumentem może być zbyt chaotyczny rytm, ale to już rzecz gustu.

Reasumując: Natasza z taka choreografią jaką zaprezentowała podczas Piosenki Dla Europy pokazała światowy poziom. Wystąpiła najlepiej spośród wszystkich uczestników naszego krajowego finału. Nasuwa się zatem pytanie, dlaczego nie wygrała? Odpowiedź jest prosta. Brak promocji w mediach.

Zobacz jak wystąpiła Natasza Urbańska >>>

Tekst piosenki:

(C’mon)
Hey mister DJ
Have you got a record for me?
Cause I’ve been waiting all week
To get out and let off some steam
Hey mister DJ
Turn it up − yeah that’s all I need
Cause I’m feeling kinda crazy
And I’m just about to scream

Yeah
It’s time we got this party started
(I just can’t get enough)

Yeah I like it loud
And out of control
Make me scream and shout
Put a little rock in my roll

(C’mon)
Hey mister DJ
You know what I came here for
I wanna dance − shake my pants
Wanna move my body on the floor

Hey mister DJ
You know what I came here to do
Crank the music up loud now
Cause everybody’s waiting for you

(Yeah)
It’s time we got this party started
(I just can’t get enough)

Posłuchaj fragmentu utworu

Zobacz jak wystąpiła Natasza Urbańska