Aktualności Eurowizyjne

Magdo! Jesteśmy z Tobą! 2011-05-10 10:42:06

Już dziś o godzienie 21:00 rozpocznie się Pierwszy Półfinał 56. Konkursu Piosenki Eurowizji - Düsseldorf 2011 (TRANSMISJA TVP 1, TVP HD, TV POLONIA). Jako pierwsza na scenie wystąpi nasza reprezentantka - Magdalena Tul z utworem Jestem. Czy Polka awansuje do sobotniego finału?


Serwis EUROWIZJA.COM.PL przyglądał się bacznie próbą polskiej ekipy. W tym roku Polska serwuje Europie energiczny utwór - pokazujący doskonałe warunki głosowe piosenkarki w połączeniu z ciekawą choreografią. Nie każdy artysta jest w stanie połączyć spiew z tańcem. Magdalena Tul świetnie sobie z tym radzi. Polka wystąpi w zapamiętywalnej biało-srebrnej kreacji, która pokreśla jej zgrabną figurę. Dziś wieczorem Magdalena Tul musi oczarować widzów siedzących przed telewizorami. Idealna gra z kamerą może okazać się przepustką do finału. O wejściu do finału będą decydować detale, gdyż jak co roku stawka półfinałowa jest wyrównana. Wspierajmy naszą reprezentantkę. Wszystkich naszych czytelników mieszkających poza Polską prosimy o głosowanie na Magdalenę Tul.

Aby to uczynić wyślij sms o treści 01 pod numer pokazany na antenie publicznego nadawcy w twoim kraju lub wykonaj określone połączenie telefoniczne.

Zapraszamy do obejrzenia wczorajszej próby MAGDALENY TUL  TUTAJ

OTO KOLEJNOŚĆ W JAKIEJ ZAPREZENTUJĄ SIĘ UCZESTNICY
PIERWSZEGO PÓŁFINAŁU 56. KONKURSU PIOSENKI EUROWIZJI


01. POLSKA - Magdalena Tul - Jestem
02. NORWEGIA - Stella Mwangi - Haba Haba
03. ALBANIA - Aurela Gaçe - Feel the passion
04. ARMENIA - Emmy - Boom Boom
05. TURCJA - Yüksek Sadakat - Live it up
06. SERBIA - Nina - Čaroban
07. ROSJA - Alexey Vorobyov - Get you
08. SZWAJCARIA - Anna Rossinelli - In love for a while
09. GRUZJA - Eldrine - One more day
10. FINLANDIA - Paradise Oskar - Da da dam
11. MALTA - Glen Vella - One life
12. SAN MARINO - Senit - Stand by
13. CHORWACJA - Daria Kinzer - Celebrate
14. ISLANDIA - Sigurjón's friends - Aftur heim
15. WĘGRY - Kati Wolf - What about my dreams
16. PORTUGALIA - Homens da Luta - Luta é alegria
17. LITWA - Ewelina Saszenko - C'est ma vie
18. AZERBEJDŻAN - Ell & Nikki - Running Scared
19. GRECJA - Loucas Giorkas feat. Stereo Mike - Watch My Dance

Aby zagłosować podczas dzisiejszego półfinału w Polsce, wystarczy wysłać sms pod numer: 73008 o treści XX lub zadzwonić pod numer 7043045XX, gdzie XX oznacza pozycję strartowaą danego państwa (02, 03, ... , 19). Koszt połączenia 3,92 zł (z VAT); koszt SMS 3,69 zł (z VAT).


W naszym półfinale poza 19 państwami swoje głosy oddadzą także dwa kraje z Wielkiej Piątki - Hiszpania oraz Wielka Brytania. Głosowanie rozpocznie się wraz z występem pierwszego reprezentanta (POLSKA), a zakończy 15 minut po występie ostatniej ekipy (GRECJA).

O awansie zdecyduje suma głosów w skali 50/50 - połaczenie sytemu audiotele wraz z sms oraz jury.

W składzie polskiej komisji znajdą się Piotr Klatt (przewodniczący), Maria Szabłowska, Justyna Steczkowska, Marek Dutkiewicz oraz Radzimir Dębski.

Serwis EUROWIZJA.COM.PL życzy wszystkim czytelnikom udanego eurowizyjnego wieczoru! Powodzenia dla Magdy i jej ekipy. Jesteśmy z Wami!

źródło: oikotimes
EUROWIZJA.COM.PL
« Powrót do spisu aktualności