O nasO NAS


Serwis EUROWIZJA.COM.PL trafił do sieci 2 lutego 2007 roku jako nowy serwis muzyczny. EUROWIZJA.COM.PL to profesjonalny portal poświęcony nie tylko Eurowizji, ale także polskim festiwalom i muzyce rozrywkowej. Dodatkowo w serwisie znajdziecie zdjęcia, muzykę i wideoklipy. Staramy się dostarczać Wam jak najwięcej informacji, dzięki którym będziecie mogli dowiedzieć się więcej o polskich oraz europejskich preselekcjach. Na forum natomiast możecie wymieniać swoje uwagi oraz spostrzeżenia. Na naszej stronie znajdziecie także chwilę oddechu od muzyki w „Blogu z innej beczki”.

Istotnym zadaniem serwisu jest promocja Konkursu Piosenki Eurowizji w Polsce. Redaktorzy naszego portalu przedstawiają zatem swoje spostrzeżenia i opinie na temat  w/w konkursu, a  wszystko po to, by pomóc w wyborze jak najlepszego utworu na Eurowizję. Staramy się także podpowiadać naszym reprezentantom jak najlepiej zaprezentować się podczas Konkursu Piosenki Eurowizji - nasze artykuły zawierają sugestie, spostrzeżenia, ale także i krytykę.

Współpraca:

EUROWIZJA.COM.PL od początku swojego istnienia współpracuje z firmą ARTEVIA, która odpowiedzialna jest za stronę wizualną i techniczną serwisu. Dzięki wsparciu oraz pomocy tejże firmy nasz portal stale się rozwija i proponuje nowe udogodnienia dla czytelników.

Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę:

Artyści!
Chętnie pomożemy Wam przygotować odpowiednią piosenkę oraz występ na Konkurs Piosenki Eurowizji. Nasza wiedza i doświadczenie mają szansę pomóc Wam
w osiągnięciu sukcesu…

Czytelnicy! Czekamy  na osoby chcące dołączyć do grona redakcyjnego. Jeśli lubisz pisać i zbierać informacje związane z tematyką naszego serwisu, to nie zwlekaj i pisz do nas śmiało!

Pozdrawiamy serdecznie!
Założyciel serwisu EUROWIZJA.COM.PL
Marcin Sęczkowski


KONTAKT:


redakcja@eurowizja.com.pl