Horoskop

HOROSKOP MIESIĘCZNY - MAJ 2011

BARAN (21 III – 20 IV)

Baran w tym miesiącu może poczuć się zawiedziony, liczył na czyjąś przyjaźń, na uzgodnione warunki, niestety tak się nie stanie, druga strona nie postąpi do końca uczciwie. Jakiegoś typu porozumienie zostanie zerwane. Przyczyna może tkwić w zniesławieniu, które przylgnęło do całej sprawy. W zdrowiu problem może wiązać się z bólami, lub zawrotami głowy, czasem to jednak zatoki.

BYK (21 IV – 21 V)

Byk w tym miesiącu może mieć problemy ze swoim psychicznym zdrowiem, a to w wyniku ciągłych przemyśleń,ze lada moment nadciągną problemy zakłócające fizyczne zdrowie. Te rzeczy mogą nakładać się jedna na drugą, lęk przed zakłóceniem zdrowia fizycznego, może wywoływać objawy zbliżone do autentycznych. Jednak to wszystko jest iluzją, bowiem ogólnie zdrowie w nienajgorszym stanie, trzeba tylko przyjrzeć się sprawie może związanej z wątrobą, a może w całości z przewodem pokarmowym.

BLIŹNIĘTA (22 V – 21 VI)

Bliźnięta mają przed sobą drogę pod górę, muszą dołożyć wielkiego trudu, aby ją pokonać. Wiązać się to będzie z praca lub z jakimś innym działaniem. Cała ta sprawa wymagać będzie siły, samozaparcia, aby uzyskać efekt w sprawie. Sprawą mogą być zainteresowane inne osoby mające także w tym swój własny cel. W zdrowiu przyda się kontrola cholesterolu, aby zapobiec dalszym skutkom z jego nadmiarem.

RAK (22 VI – 22 VII)

Rak w tym miesiącu może liczyć na pomoc bliskich, na silną ostoję w najbliższym otoczeniu, Możliwe,że jakiejś sprawie, ktoś bliski gotów podjąć ostrą walkę broniąc Raka. Bardzo przyda się to Rakowi, bowiem wygląda na to, że jakaś sprawa wystarczająco go już zmęczyła. W zdrowiu w zdrowiu uwaga na włosy i paznokcie, możliwe, że skuteczna rada znajdzie się w Internecie i niekoniecznie trzeba iść do lekarza.

LEW (23 VII – 22 VIII)

Lew w tym miesiącu może spodziewać się wiadomości od losu, że cos nie poszło po jego myśli i w praktyce nie nadaje się do dalszej kontynuacji, trzeba się będzie chyba z tego wycofać. Lew został w jakiejś sprawie wprowadzony na niewłaściwą drogę i niestety koniecznie musi z niej zawrócić. Trzeba będzie nowego” ziarna”, aby zasiać ponowne plony w tej sprawie. W zdrowiu uwaga na narządy płciowe.

PANNA (23 VIII – 22 IX)

Przy Pannie jakieś zmiany, może przenosiny? Mogą się wiązać z wcześniejszym niedotrzymaniem jakiejś umowy, stąd może potrzeba zmiany pracy, może miejsca zamieszkania, w każdym razie zmiany. Wszystko zapowiadało się pięknie i nagle stało się inaczej. W zdrowiu sprawa związana z nogami, a może konkretnie z którymś kolanem

WAGA (23 IX – 23 X)

Przy Wadze otwierają się nowe możliwości, jednak nie tak, aby nie budziły wątpliwości. Możliwa nowa jakaś oferta jednak budząca wątpliwości. Mimo wszystko Waga spróbuje podążać tym tropem. Wątpliwości, czy nie popełniła błędu, będą Wadze odbierały spokój. W zdrowiu uwaga na wrzątki, żelazko, wszelkie naprawy, ostre,żrące płyny.

SKORPION (24 X – 22 XI)

To miesiąc, w który Skorpion może liczyć się z jakimiś wiadomościami, które wprowadzą zmiany w jego życie. Ze zmianami wiąże się konkretna wiedza, jej brak będzie stał na przeszkodzie, aby te zmiany wprowadzić. Sprawa może mieć wpływ na nowe warunki bytu. Nie koniecznie to coś bardo wielkiego, jednak ma charakter zmian bytowych. W zdrowiu problem z ręką, wszystko wskazuję na lewą rękę, ale horoskop jest zbyt ogólny,aby przylgnąć do tak ścisłej interpretacji, zatem uwaga na ręce.

STRZELEC (23 XI – 21 XII)

Strzelec może liczyć się z jakimiś nieporozumieniami w konsekwencji, czego będzie musiał przestawić się na nowe tory danej sprawy. Konieczność przecięcia jakiejś sprawy, i zasiew pod nowe plony. W zdrowiu karta zwraca uwagę na przekroczenie wagi i to niekoniecznie w kierunku nadwagi, może to być niedowaga.

KOZIOROŻEC (22 XII – 20 I)

Przy Koziorożcu pojawi się nagle nowa sprawa, będzie miała charakter początkowy, trzeba będzie dołożyć starań, aby jej nadać właściwy charakter. Jednak Koziorożcowi może się to spodobać, prawdopodobnie zmierzy się z pojawiająca się sprawą, mimo świadomości,że sprawa nie będzie łatwa. W zdrowiu pojawić się może sprawa związana z problemami, które dostarczą nogi i w tym kierunku trzeba będzie zwracać uwagę.

WODNIK (21 I – 20 II)

Przy Wodniku napięta i duszna atmosfera, trzeba będzie na coś postawić, dokonać jakiś zmian, może jakiegoś wyboru. Zmiany okażą się słuszne, idące w dobrym kierunku. Będzie Wodnik bardzo zadowolony z kroku, który okazał się trafny. W zdrowiu karta pokazuje możliwość powikłań ze słuchem, może jakiś stan zapalny ucha.

RYBY (21 II – 20 III)

Przy Rybach większe rozeznanie jakiejś sprawy niż li miały ją w tej materii dotychczas. To ugruntuje ich stanowisko w dalszym postępowaniu. Będą starały się umocnić jakieś stosunki, znając już podłoże, z czego wywodzą się dalsze sprawy. Zrozumienie czegoś umocni ich przeświadczenie. W zdrowiu uwagę zwraca oko, może to oznaczać w tak dużym horoskopie sprawę oczu w ogólnym znaczeniu.

 

źródło: wielgoradesz.pl