Aktualności Eurowizyjne

Isis Gee do Belgradu? 2008-01-21 18:41:48

Znana przede wszystkim z popularnego show "Taniec z Gwiazdami" piosenkarka zdradza nam szczegóły przygotowań do finału Piosenki Dla Europy – Warszawa 2008. Zapoznaj się z wywiadem, i dowiedz się jakie instrumenty muzyczne zyska ostateczna wersja "For Life".


Foto: ISIS GEE1. Jakie są pierwsze wrażenia Pani po awansie piosenki For Life do finalu PDE? Gdzie zastała Panią ta informacja?

- Jestem bardzo szczęśliwa, że moja piosenka awansowała do finału Piosenki Dla Europy – Warszawa 2008. Informację dostaliśmy smsem od znajomych z Polski podczas podróży do Jordanii.


2. Czy zaczyna Pani juz jakieś przygotowania do preselekcji?


- W chwili obecnej koncentruję się nad ukończeniem i produkcją ostatecznej wersji piosenki oraz przygotowaniach do nakręcenia videoklipu.

3. Kiedy powstanie teledysk do utworu?

- Videoklip będzie ukńczony pod koniec bieżącego tygodnia.


4. Czy szykuje Pani jakąś promocję For Life?

- Niedługo będzie potwierdzony kalendarz moich występów. Moim pragnieniem jest, aby piosenka For Life mogła reprezentować Polskę na międzynarodowej arenie.

5. Kiedy będziemy mogli wysłuchać eurowizyjnej wersji Pani piosenki (3 minuty)?


- Już niedługo, pod koniec miesiąca. 28-ego stycznia przekazujemy ostateczną wersję i videoklip do TVP.


6. I czy nowa wersja będzie różniła się od wersji demo??? (jakich instrumentów muzycznych możemy się spodziewać)

- W ostatecznej wersji będzie słyszalna orkiestra smyczkowa (Polska Orkiestra Radiowa), gitara basowa, gitary klasyczne i elektryczne oraz instrumenty perkusyjne.

Wersja piosenki For Life, która została opublikowana w internecie jest wersją demo. Ostateczna wersja będzie miała bardzo przestrzenną oprawę muzyczną. Isis Gee jest nie tylko autorką tekstu i muzyki, ale również aranżuje i produkuje swoje utwory. Do współprodukcji For Life Isis Gee zaprosiła bardzo utalentowanego producenta i dyrygenta Adama Sztabę, a realizacją nagrań zajął się Leszek Kamiński. (nOaK/EmEs)

EUROWIZJA.COM.PL
« Powrót do spisu aktualności