Naszym okiem

Saro, obudź się... 2009-01-22 17:35:09

Dlaczego Sara May zgłosiła się do polskich preselekcji do koncertu Piosenka Dla Europy? Odpowiedź jest trywialnie prosta, żeby się wypromować. Wokalistka daje sobie małe szanse na awans do finału krajowych eliminacji. Wydaje kolejne opinie, które nijak się mają do rzeczywistości.


Serwis EUROWIZJA.COM.PL  zmuszony jest zniżyć się do poziomu Sary May, by móc wyjaśnić jej samej i fanom Konkursu Piosenki Eurowizji parę kwestii.

Dlaczego SarFoto: Sara Maya May nie dostanie się do finału koncertu Piosenka Dla Europy?

Ludzie ! Chyba nie spodziewacie się, że dostanę się choćby do finału polskich eliminacji i pokażą mnie w Jedynce? Już wielokrotnie wysyłałam swoje zgłoszenia na różne festiwale i konkursy; od Opola, Sopotu, Top Trendów, po Eurowizję. Zawsze mnie szanowne jury odrzucało. Nie dostałam się nigdy do Sopotu, za to w oczach jury uznanie znalazła  np. Mandaryna.(…)

(…) Dlaczego więc wysyłam zgłoszenie skoro jestem taka pewna, że się nie dostanę? Żeby zobaczyć kiedy się dostanę. W 2020 roku czy  nigdy. Robię co mogę, ale nie wszystko zależy ode mnie. A nie mam zamiaru być ”dojona” przez wytwórnie, które niczego nie zapewniają a kasę biorą.

Eurowizja to obciach i kicz, widowisko dla przygłuchych amatorów i nikt nie ma co do tego wątpliwości, ale że oglądalność jest wysoka zawsze warto się pokazać. Choć sama się chwilami zastanawiam czy warto jest mieszać się z gównem.
  – pisze Sara May na swoim blogu.

Saro, raczej nikt nie spodziewa się, że dostaniesz się do finału polskich preselekcji z prostej przyczyny. Po pierwsze zgłoszona przez ciebie piosenka jest kiepska, w dodatku twój wokal jeszcze bardziej ją dołuje. Po drugie  kompozycja Let it Rain w ogóle nie nadaje się na Eurowizję. Napisałaś ją na kolanie i bezmyślnie zgłosiłaś, z nadzieją, że może w końcu gdzieś cię wezmą. Bo niby co masz do stracenia? Nic, zyskujesz jak zwykle na rozgłosie, bo wypisujesz brednie, które nie sposób komentować. Po trzecie nie dostaniesz się do Piosenki Dla Europy bo jest masa lepszych wokalistek od ciebie. A jeśli jakimś cudem zostaniesz zakwalifikowana, to tylko po to by Cię upokorzyć i udowodnić jak źle śpiewasz na żywo. Twoja opinia na temat Konkursu Piosenki Eurowizji odzwierciedla właśnie twój poziom. Sama jesteś obciachowa, kiczowata i w dodatku jesteś amatorką… A na Konkursie Piosenki Eurowizji mamy do czynienia z profesjonalistami, którzy potrafią śpiewać, mają melodyjne utwory i sam udział w tym konkursie jest dla nich olbrzymim wyróżnieniem. Owszem zdarzają się gorsze wystąpienia, ale chyba nie ma się co dziwić, skoro w konkursie udział bierze ponad 40 wykonawców.  Dlatego zamiast pisania takich głupot, zapoznaj się lepiej z historią konkursu i z artystami, którzy brali w nim udział…

źródło: własne, sara may

EUROWIZJA.COM.PL


« Powrót do spisu aktualności